Je to pár dní, čo sa obľúbený moderátor Leoš Mareš (41) tajne oženil s módnou redaktorkou Monikou Koblížkovou (36). Nasledovala svadobná cesta v exotike, pričom stihol spraviť aj dobrý skutok. To zrejme zaujalo aj českého muzikanta a herca Jakuba Prachařa.

Nie je to tak dávno, čo Leoš Mareš šokoval širokú verejnosť tajnou svadbou v zámku v Litomyšl, pričom si zaľúbený párik povedal svoje manželské sľuby pred farárom, starostom a blízkou rodinou. Nasledovala svadobná cesta v Dubaji, z ktorého novomanželia poslali slnečný pozdrav.

Český moderátor sa však stihol pochváliť aj správou, ktorú mu poslal študent Joachim. Ten dúfal, že Leoš sa stane moderátorom ich stužkovej, pričom uviedol, že celá trieda môže počas štúdia našetriť 55 200 českých korún (2 170 eur), ktoré by boli jeho honorárom. Mareša to zaujalo natoľko, že sľúbil, že príde a akciu odmoderuje zadarmo.

Novinky v živote čerstvého ženáča zrejme zaujali aj manžela Agáty Hanychovej, Jakuba Prachařa. Český herec sa rozhodol tráviť so svojou milovanou polovičkou víkend v Košiciach, pričom neváhal a zažartoval si na účet svojho kolegu. ,,Práve sme sa zobrali a letíme do Košíc na svadobnú cestu. Keby nejaké gymnázium chcelo odmoderovať stužkovú, tak to máte tento rok zadarmo, pretože som dobrá duša. Píšte. Prvý vyhráva. A aj zaspievam. Tiež zadarmo,“ takto znel odkaz na sociálnej sieti Jakuba, ktorý jasne narážal na Mareša.

Študent Joachim takto oslovil Leoša Mareša

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram