Manželstvo známej dvojice bolo v poslednom období rozoberané najmä kvôli údajnej nevere tehotnej Agáty (31). Jakub Prachař (33) teraz poriadne šokuje svojím rozhodnutím.

Manželstvo moderátora Jakuba Prachařa a modelky Agáty Prachařovej (rod. Hanychovej) bolo v poslednom období na verejnosti neustále prepierané. Za všetko môže údajná nevera Agáty s českým fotografom. Samotná Agáta to síce nepotvrrdila, aj tak sa však stále objavujú dohady, s kým vlastne čaká dieťa. Modelka si je ale istá, že dieťa je Jakubovo.

Manželstvo známej dvojice prechádzalo často rôznymi skúškami

Po tomto všetkom prišla zo susedného Česka šokujúca správa. Po štyroch rokoch manželstva príde zrejme koniec. Ako informuje český Blesk, Prachař údajne Agátu opúšťa a podáva aj žiadosť o rozvod. A to práve v období, keď je modelka v štvrtom mesiaci rizikového tehotenstva. Informácie českého portálu potvrdili dva nezávislé zdroje z okolia moderátora.

Kontroverzná Agáta ne vo štvrtom mesiaci tehotenstva

Mama Agáty, herečka Veronika Žilková, zareagovala poriadne ostro voči mame Jakuba. O rozvode vraj nič nevie, ale ak je to pravda, Agáta sa podľa nej aspoň zbaví príšernej svokry, ktorá nerešpektuje súkromie a predáva informácie médiám. “Dúfam, že si nájde lepšiu svokru. Manžela si musí vybrať sama,” dodala pre Blesk Žilková.

“Iba chcem povedať, nechápeme, čo sa tu strhlo, dajte nám pokoj,” reagovala ostro Agáta na sociálnej sieti. Či je teda informácia o rozvode pravdivá, ukáže zrejme iba čas.

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook