Martin Jakubec už niekoľko týždňov čaká na svojho vyzývateľa v ringu. Potom, čo sa mu ozval Haklovej syn Filip, sa konečne dočkal ďalších. Tentokrát sa mu chce postaviť profesionálny zápasník MMA, no Jakubec má preňho nečakanú odpoveď.

Martin Jakubec sa po zápase Rytmusa a Marpa nenechal zahanbiť a vyhlásil, že aj on vyzýva rapera do ringu. Hoci sa mu očakávanej odpovede nedostalo, svojej myšlienky sa nevzdáva. Ako vyhlásil na sociálnych sieťach, čaká na vyzývateľa, ktorý mu bude ochotný zaplatiť astronomických 400-tisíc eur.

Okrem anonymných odvážlivcov sa prihlásil aj známy exfarmár Filip Hakl. Syn Moniky Haklovej si chcel speváka podať v pästnom súboji, no ten mu poslal tvrdý odkaz so slovami, že je zmyslov zbavený, pod vplyvom omamných látok a túži len po pozornosti. Hoci z tohto zápasu nič nebude, zdá sa, že nádejný kandidát na prezidenta sa do ringu predsa len postaví.

Ozývajú sa mu totoiž stále ďalší záujemcovia, medzi ktorými nechýbajú ani profesionálni MMA zápasníci. K tomu mu ponúkajú aj slušnú sumičku 100 či 200-tisíc eur. S lukratívnou ponukou sa pochválil samotný spevák, no jeho reakcia bola opäť neočakávaná: „Zatiaľ sú dvaja záujemcovia. Jeden zápasník MMA pochádza za Prešova. Jeho klub mi ponúkol 100 tis EUR za vstup do ringu. Druhý je z Bratislavy známy hráč Oktagonu, ktorý našiel sponzora na zápas. Ponúkajú mi 200 tis. EUR na vstup do ringu. Pre možné zmárnenie dohody ostávajú do odkrytia v diskrétnosti. V hre bude ešte jeden silný hráč, ktorý mi ponúka cez klub a donora 230 tis. Lenže stále sa to neblíži ani k 300, a to nie k 400 tis. 
Preto mi neostáva nič iné, len čakať. Ak príde ponuka k 300 tis. budem nad tým silno uvažovať a s jedným z nich sa dohodnem na vstupe do ringu. Očakávajte zápas a udalosť roka,“ šokuje na svojom profile. Žeby sme sa napokon predsa len dočkali?

Postaví sa Martin Jakubec do ringu?

Zdroj | Foto: Facebook