Martin Jakubec a Božena Verešová alias Božanka pred pár dňami potvrdili definitívny a oficiálny koniec ich vzťahu. Spevák ale plánuje s blondínkou naďalej spolupracovať, a to nie je všetko! Tie reči o dieťati myslia vážne?

Martin Jakubec a Božanka tvorili napriek vekovému rozdielu zaľúbený párik a na internete či pred kamerami ukazovali hrdo svoju lásku. Tej však podľa najnovších slov speváka odzvonilo a romantike je koniec. Napriek tomu sa Jakubec nevzdáva a okrem toho, že si s Božankou urobia na deň sv. Valentína rozchodovú párty, šokoval aj rečami o ďalšej svadbe, ktorú chystá so (zatiaľ neznámou) nevestou.

To ale nie je všetko a maestro ešte pritvrdil. Po rečiach o novochystanej svadbe má s Božankou okrem hudby predsa len jeden súkromný plán. Dvojica vraj začala minulý rok s procesom adopcie! Do starostliovsti chcú získať hneď dvojičky, na ktoré sa veľmi tešia.

Sme nezničiteľná dvojica, aj keď spolu nežijeme. Dnes máme spolu romantický obed v našom milovanom hoteli, kde sme si povedali áno… Riešime otázku dieťaťa. Čoraz bližšie sme k adopcii dvojičiek, ktoré sme zahájili ešte minulý rok. Snáď sa nám to podarí, pretože sme túžobne v očakávaní… Záverom dodám, že lepšie priateľstvo bez papiera, ako nešťastné manželstvo s papierom. Berte si príklad od nás,“ znejú spevákove slová. Ak nešlo v jeho prípade o výstrelok, zrejme sa môžu z Martina Jakubca a jeho Božanky stať čoskoro adoptívni rodičia.

Naozaj si Martin Jakubec a Božanka adoptujú dvojičky?
Na sv. Valentína si dvojica urobí rozchodovú párty

Zdroj │ Foto: Instagram