To je neuveriteľné! Martin Jakubec len nedávno naložil Rytmusovi a verejne priznal, že tohto rapera nemá v láske a už prekvapuje ďalšou novinou. Najnovšie mal podľa vlastných slov nadviazať spoluprácu s iným raperom, s ktorým chystajú hit!

Ako to ten Jakubec len robí?! Túto otázku si zrejme kladú mnohí fanúšikovia, ale aj hejteri známeho speváka s obľubou v jadranskej muzike. Martin neprestáva zapĺňať stránky médii a kým nedávno šokoval svojou svadbou desaťročia, posledne sa pustil do Rytmusa a všetko zaklincoval výzvou, v ktorej chcel 2 milióny eur za zverejnenie intímnej nahrávky zo spálne v spoločnosti Božanky.

Po týchto prešľapoch sa ale rozhodlo zrušiť jeho pripravované vystúpenie mesto Kežmarok, ktoré nahradilo kontroverzného speváka Ottom Weiterom. Jakubec si ale nerobí ťažkú hlavu zo sporov a pre magazín Rukahore prezradil šokujúcu informáciu o pripravovanej spolupráci so známym slovenským raperom a navyše Rytmusovým dobrým kamarátom: „Mám v záujme spraviť vec s EGOM, s ktorým sme už boli spolu v štúdiu, takže už to pomaly pripravujeme, len musím ešte dotvoriť muziku. Bude sa to volať Hniezdočko lásky a bude to spievajúci EGO na ľudovú nôtu a rapujúci Jakubec. Ľudia sa naozaj majú na čo tešiť,“ hovorí naradostene.

Martin Jakubec ani EGO tak zrejme neriešia, že spevák len nedávno vysmial Patrika Vrbovského, a dokonca si neláme hlavu ani nad odmietnutím Kežmarku. Na svojom Facebooku totiž zverejnil najnovšie video z vystúpenia v Piešťanoch, kde nechýba jeho veľavravná poznámka: „Kežmarok môže ľutovať!“ Veď posúďte sami…

Jakubec chystá veľký hit s Egom

Zdroj: news.rukahore.sk |  Foto: Facebook