Martin Jakubec sa už nejakú dobu na internete vyžíva v tom, že známe slovenské tváre častuje urážkami a vulgarizmami. Jeho poslednou obeťou sa stala po rozchode s partnerom speváčka Celeste Buckingham, ktorú nazval kvôli ženským krivkám kombajnom. To však ešte netušil, že sa čoskoro ozve jej ex Aleš Mlátilík.

Martin Jakubec sa už nejaký ten týždeň zabáva na internete tým, že uráža známe tváre slovenského šoubiznisu. Jeho prísnym vkusom a okom prejde len málokto, väčšinu však počastuje nadávkami a urážkami. Nedávno sa obul do víťazky The Voice Annamárie, pričom uzatvoril aj nechutnú stávku ohľadom vzťahu Jasminy a Rytmusa.

Jeho obeťami sa stávajú aj šoubizové mená, ktoré sa samé nikdy nevyjadrovali negatívne na adresu ostatných. Takým príkladom je aj jeho najnovšia obeť. Speváčku Celeste Buckingham, ktorá si nedávno prešla bolestivým rozchodom s Alešom Mlátilíkom, totiž vo svojom statuse urazil prirovnaním ku kombajnu: “Takže rada do života pre mužov: Nikdy si neberte mladé teliatko. Tobôž takýto kombajn, ak ste vy sám tenký klások. Inak kľudne by sa mohla táto Celéste premenovať na Celestínske cesto na rezance. Ona a 24? Vypadá ako 50-ročná tetka po 4 vynosených deťoch. Takže Alešovi sa nečudujem,” naložil sympatickej speváčke.

Jeho slová ale neostali bez odozvy a na svojom profile zareagoval na Jakubcovo vyjadrenie samotný Aleš, ktorý to spevákovi poriadne natrel: “Celeste je jedna z tých žien, ktoré ja si navždy budem vážiť vôbec najviac v celom mojom živote. Viete, človek môže mať bohatstvo, moc, slávu, peniaze, na bruchu sixpack alebo Instagram s tisíckami followerov, ale pokiaľ nemá človek dobré srdce a neváži si druhých ľudí, je na svete absolútne bezcenným,” napísal Aleš so slovami, že verí, že Jakubec nie je zlý človek a spamätá sa.

Na záver dodal aj vtipnú poznámku o spevákovom redšom poraste na hlave: “Celeste by Vám na Vašu poznámku s úsmevom na tvári odpovedala, že ona sa do akejkoľvek formy môže dostať späť kedykoľvek, narozdiel napr. od vlasov na Vašej hlave. Ona to ale neurobí, pretože je šťastný človek, ktorému to netreba,” dodal pokojne. Ktovie, či tieto slová ostanú bez povšimnutia?

Zdroj │ Foto: Instagram/martinjakubec_official, ales_mlatilik, YouTube/Televízia Markíza