Martin Jakubec na seba v posledných mesiacoch neustále púta pozornosť, ktorú sa snaží dosiahnuť kritizovaním známych osobností. Zdá sa, že úplne stráca sebakontrolu a bez ostychu si robí posmech z mnohých ľudí zo slovenského šoubiznisu. Tentokrát to schytal raper Kali.

Martina Jakubca zrejme omrzelo neustále kritizovanie jedného z najznámejších párov slovenského šoubiznisu, ktorym sú Rytmus a Jasmina. Postupne si tak berie na mušku osobnosti, ktoré sa momentálne objavujú na televíznych obrazovkách. Nedávno sa predstavil raper Kali v relácií 2 na 1, vďaka čomu dostal spevák príležitosť opäť si verejne rypnúť.

Čerstvý otecko si totiž pred divákmi zaspieval a odtancoval legendárny country hit od Michala Tučného s názvom “Báječná ženská“. Diváci sa zabavili, vrátane otca rapera, ktorý je veľkým milovníkom country hudby. Jakubec má však celkom iný názor. ,,…tam mu to skutočne nešlo,“ napísal na sociálnej sieti na úvod kritiky.

Svojský spevák šlágrov sa však iba rozbiehal. ,,Pohyb ako kandeláber na Jégeho ulici, výraz žiadny, ladenie chabé, grande a farba hlasu ako z posledných síl vytiahnuť nejaký tón. Radšej zostaň Kalinko malinko pri tom čo robíš. Bude to lepšie. A kvalitnú muziku nechaj na mňa,“ verejne odkázal Kalimu.

Jakubec zverejnil aj upravenú fotografiu Kaliho s falošným tetovaním

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official  |  Foto: Instagram/martinjakubec_official, Facebook/Martin Jakubec, markiza.sk