Martin Jakubec je rozhodne neprehliadnuteľnou postavičkou slovenského šoubiznisu, ktorá rada šokuje novinkami. Zdá sa, že tentokrát opäť zatúžil po malej pozornosti, pričom na to využil moderátorku Adelu Vinczeovú. Niet sa čo diviť, keďže tvár sympatickej blondínky sa stal uznávaným symbolom úspechu a kvality.

Zo strany Jakubca už padlo niekoľko šokujúcich vyhlásení, pričom mnohé sa ani len nepribližovali k pravdy. Svadba s Božankou, kandidatúra na prezidenta ešte tento rok, či dokonca tvrdenie, že v roku 2020 predstaví svoju politickú stranu. Martin však neprestáva prekvapovať ďalšími husárskymi kúskami, pričom tentokrát sa zameral na Adelu Vinczeovú.

Spevák zverejnil fotografiu, na ktorej debatuje s moderátorkou, pričom na sociálnej sieti avizoval veľké veci. ,,Niečo príde? Šepká sa, že sa niečo pripravuje. Viete si predstaviť našu dvojicu v novej pripravovanej šou na Markíze? Viac prezradiť nemôžem, ale bude to megalomanské. Dvaja žraloci v slovenských vodách šoubiznisu urobia rozruch. Politici aj šoubiznis nech teraz spozornie. Onedlho srdiečko Adelka a predátor Martin sú v akcii,“ napísal.

Tvrdenie Jakubca má však opäť plno otáznikov, keďže fotografia, ktorú zverejnil, pochádza z roku 2015. S Vinczeovou sa vtedy spoločne stretli v reštaurácií Mačkafé. Martin tento záber v minulosti sám zverejnil so slovami: ,,Podporujeme zvieratká opäť s Adelkou.“ Je tak zrejmé, že miláčik postarších dám chcel na seba opäť iba upozorniť.

Akcia z roku 2015

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official  |  Foto: Instagram/martinjakubec_official, Facebook/Martin Jakubec, Facebook/ChartShow