Jakubec s Božankou mali svadbu desaťročia: Sú však naozaj svoji?

Dátum:

Sobota 17. november bola venovaná štátnemu sviatku, kedy sme si pripomínali Deň boja za demokraciu na námestiach po celom Slovensku. V rovnaký deň sa však konala aj ceremónia Martina Jakubca (34) a Božanky (64), ktorú radi nazývali aj “svadbou desaťročia“. Bol však dôvod na veľkolepú oslavu?

Známy spevák “evergreenov“ niekoľko mesiacov pred slávnosťou avizoval veľkolepú šou s desiatkami svadobčanov. Následne však prišiel zvrat, keď sa na verejnosť dostala informácia, že snúbenci sa zosobášili predčasne, pričom navštívili Belehrad a následne si mali povedať “ÁNO“ na hrade Červený kameň.

Je však prekvapujúce, že z oslavy na Bratislavskom hrade sú desiatky fotiek a videí, pričom z ich sobáša nebola zverejnená ani jedna. Dvojica, ktorá miluje kamery a žiaru reflektorov, sa zrazu rozhodla pre intímny obrad? Tomu sa dá iba ťažko uveriť. Nepriamo to potvrdzuje aj fakt, že týždeň po svadbe sa Božanka na sociálnej sieti stále prezentuje ako Verešová.

Zdroj: pluska.sk  |   Foto: Facebook/Martin Jakubec

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...