Martin Jakubec (34) a Božanka (64) rozhodne patrili k najkontroverznejším párom slovenského šoubiznisu. Minulý rok prekvapili verejnosť informáciou, že plánujú tzv. ,,svadbu desaťročia“. Išlo však o podvod, za ktorým dokonca nasledoval aj falošný rozvod. Najväčším šokom však bolo tvrdenie, že dvojica plánuje spoločné dieťa.

Keď spevák evergreenov oznámil, že sa čoskoro ožení s postaršou blondínkou, fanúšikovia tomu absolútne neverili. Považovali to za reklamný ťah, ktorý po pár mesiacoch stratí na sile a Jakubec si vymyslí dôvod, prečo zo svadby vzišlo. K veselici nakoniec došlo 17. novembra 2018 pod drobnohľadom médií, aj keď nešlo o skutočný obrad.

Ešte pred ,,svadbou desaťročia“ však dvojica avizovala, že túžia po spoločnom potomkovi, dedičovi. ,,Rada by som si vychutnala úlohu matky a manželky. Nikdy som totiž nebola ani vydatá. Martin je úžasný, pozorný a starostlivý muž a som si istá, že by sme boli výbornými rodičmi,“ uviedla Božanka v minulosti pre plusku.sk. Aj napriek tomu, že po ceremónií nasledoval údajný rozvod, zdá sa, že Jakubca myšlienka na dieťa neopustila.

Martin totiž na sociálnej sieti zverejnil záber, kde má v naručí roztomilé bábätko a po jeho boku stojí ,,ex-manželka“ Božanka. ,,Dovoľte, aby sme vám ukázali naše baby. Keďže mnohí nás chceli konečne vidieť spolu, tak sme sa rozhodli. Šťastná rodinka, mamička Božanka, ocino Martinko a naša láska Alexík,“ napísal k fotografií. Je však zrejmé, že spevák známych evergreenov využil chvíľu, keď sa na akcií objavil tento nádherný chlapček a opäť sa len snažil zaujať.

Zdroj: pluska.sk, Instagram/martinjakubec_official | Foto: Instagram/martinjakubec_official