Martin Jakubec na seba v posledných mesiacoch neustále púta pozornosť, ktorú sa snaží dosiahnuť kritizovaním známych osobností. Zdá sa, že úplne stráca sebakontrolu a bez ostychu si robí posmech z mnohých ľudí zo slovenského šoubiznisu. Tentokrát sa opäť pustil do Kaliho a vôbec ho nešetril.

Martina Jakubca zrejme omrzelo neustále kritizovanie jedného z najznámejších párov slovenského šoubiznisu, ktorym sú Rytmus a Jasmina. Postupne si tak berie na mušku osobnosti, ktoré sa momentálne objavujú na televíznych obrazovkách.

Pred pár dňami bolo odvysielané finále tretej série The Voice Česko Slovensko, pričom sa víťazkou stala Annamária d’Almeida z tímu Kaliho. Dvojica si dokonca aj spolu zaspievala, čím dala možnosť Jakubcovi opäť zaútočiť. ,,Strašne sú vypasení ako nikdy predtým. Mojich 90 kg je krásnych a kompaktných na celom tele. Oni sú strašne nechutní. Rovno zakálačka. A keď ma na ulici zastavujú, že Kali, môžem poprosiť autogram, idem zabíjať ja,” napísal na sociálnej sieti, čím skutočne prekročil hranice.

Tieto zábery Jakubec verejne skritizoval

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official  |  Foto: Instagram/martinjakubec_official, Facebook/The Voice Česko Slovensko