Nedávno sa manželia Vrbovskí rozhodli prezradiť meno, ktoré plánujú dať svojmu ešte nenarodenému synčekovi. Dalo sa čakať, že zrejme pôjde o exotiku, pričom netrvalo dlho a k novinke sa vyjadril aj Martin Jakubec, ktorý sa neubránil urážkam. Príde však konečne čas, kedy si podobné komentáre na sociálnej sieti odpustí?

Moderátorka Jasmina Vrbovská Alagič sa netají tým, že jej v žilách koluje balkánsko-maďarská krv. Dalo sa predpokladať, že pri výbere mena pre syna nebude voliť rýdzo slovenský variant, pričom Rytmus prostredníctvom krásneho videa napokon prezradil, že chlapček sa bude volať Sanel.

Jakubec tak neodolal a neodpustil si zbytočný komentár: ,,Že Sanel. To lepšie by bolo Panel, Salónka, Label, Lanel, Flanel, Enel, Nechcel, Remel, Jasmín, Dežko alebo ja neviem už. Len toto? Tak nudné, primitívne, lacné,“ vyhlásil na sociálnej sieti spevák. Mnohí Slováci okamžite zareagovali a urážky na adresu ešte nenarodeného dieťaťa považovali za chrapúnske.

Martin však svojou obhajobou ešte viac prilial olej do ohňa. ,,…Ja som sa vyjadril, že také meno by som nedal ani psovi z ulice,“ bránil sa miláčik postarších dám. Na našej oficiálnej facebookovej stránke sa objavili desiatky komentárov, pričom viacerí ľudia uviedli jasný názor. ,,Rytmusa nemusím, ale už je najvyšší čas, aby ho zažaloval. Toto je už fakt veľa,“ napísala pobúrená Jana. ,,Som presvedčený, že Rytmusovi aj Jasmine prasknú nervy a podajú žalobu. Rozhodne im to odporúčam, aby sa zbavili otravného červa,“ napísal Marián.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Komentáre Slovákov

Zdroj: Facebook/HiTky.sk  |  Foto: Instagram/jasmina_alagic, YouTube, Instagram/martinjakubec_official