Martin Jakubec sa teda rozhodne nevzdáva! Len pred pár dňami ohlásil koniec s Božankou, ktorých vzťah stroskotal z viacerých dôvodov. Okamžite ale vyrukuje s vyhlásením, že bude ďalšia svadba…

Martin Jakubec nezaspáva na vavrínoch a uvedomuje si, že jedným rozchodom sa jeho život nekončí. Len pred pár dňami pritom šokoval fanúšikov informáciou o tom, že jeho vzťah a sobáš desaťročia s Božankou sú pasé a ostanú spolu len ako hudobníci, spolupracovníci a kamaráti.

Na rozchod mali viacero dôvodov, no v spoločnej domácnosti to milovníkom baklánskych hitov akosi neklapalo. Jakubec ale nezaháľa a z rozchodu sa otriasol pomerne rýchlo. Na svojom Instagrame totiž pred pár hodinami vyhlásil, že na obzore je ďalšia svadba!

Priatelia, teším sa na ďalšiu životnú etapu. Teším sa, že budete jej súčasťou. Čakám na novú bytosť, ktorá vstúpi do môjho života. A tento rok očakávajte skutočnú svadbu,“ dušuje sa. Či maestro, ako speváka oslovujú viacerí fanúšikovia, naozaj svoj sľub dodrží a pred oltár si privedie nevestu, uvidíme už čoskoro.

Martin Jakubec sa rozišiel s Božankou len pár mesiacov po fiktívnej svadbe
Okamžite však ohlásil ďalší sobáš, ktorý chce absolvovať už tento rok

Zdroj │ Foto: Instagram