Martin Jakubec sa na svojom profile pravidelne obúva do viacerých tvárí domáceho šoubiznisu, pričom si najnovšie zobral na mušku tenistku Dominiku Cibulkovú. Po urážkach a drsných slovách ale prišla nečakaná dohra!

Tenistka Dominika Cibulková sa v posledných dňoch stala opäť terčom útokov viacerých známych tvárí šoubiznisu potom, čo zverejnila záber v oranžovom kožuchu. Ako prvý sa do nej obul spevák Robo Papp, ktorý jej poslal štipľavý odkaz so slovami, že je mu ľúto, ako bezcitne bola vychovaná.

Neostalo však len pri Robovi a pridal sa k nemu aj výrečný Martin Jakubec, ktorý si nedáva servítku pred ústa ani pri iných známych Slovákoch či Slovenkách. Spevák to ale tentokrát poriadne prepískol, keď Cibulkovú pourážal a počastoval hrubými nadávkami, ktoré sa zrejme tenistke ani jej fanúšikom nepáčili.

Jeho počin, v ktorom nazval Dominiku “ohava” či “netvor”, ale neostal bez následkov a Jakubec bude musieť chvíľu pobudnúť bez spojenia s facebookovými fanúšikmi. Práve sociálna sieť mu totiž udelila zákaz vyjadrovať sa: “Dali ma dole z Facebooku. Na 30 dní mám stopku za status na Cibulkovú. Môj profil normálne vidno, ale nemôžem tam nič pridávať ani písať správy. Rozmýšľam, že zažalujem Zuckerberga, že mi zakazuje komunikovať so svetom. Ale ja som sa nezľakol a pritvrdím,” dušuje sa pre Plusku. Môžeme tak očakávať, že sa Martin o pár týždňov vráti v plnej sile, pričom už teraz sa nazval najväčším komentátorom v dejinách Slovenska.

Cibulková to za svoj kožuch schytala od Pappa aj Jakubca
Martin Jakubec dostal 30-dňový zákaz činnosti na Facebooku

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instgram