Uplynulý piatok sa mal v priestoroch bratislavského Zimného štadióna Ondreja Nepelu konať dlho očakávaný koncert raperky Nicki Minaj. Americká interpretka však napokon zmenila plány a z veľkolepej šou nebolo vôbec nič. Či?

Americká raperka Nicki Minaj, ktorá patrí k najúspešnejším interpretom súčasnosti, mala uplynulý piatok vystúpiť v Bratislave, pričom sa mal ako predskokan predstaviť obľúbený Majk Spirit. Z oboch koncertov však napokon nebolo vôbec nič a skutočné dôvody fiaska komentovala bez akejkoľvek servítky aj agentúra XL Promotion, ktorá bola organizátorom šou.

Aby toho náhodou nebolo málo, k celej veci sa (opäť raz) vyjadril aj spevák Martin Jakubec. Ak však predpokladáte, že skritizoval priebeh situácie na koncerte či samotnú speváčku, ste na omyle. Zašiel totiž ešte ďalej! „Preložený koncert Nicki Minaj feat Božana. Sme poctení🐥🙅♥️🎙️🎤🎄 Koncert kráľovnej rapu Nicki Minaj sa po hodinách zrušil, no exkluzívne sa preložil do nových priestorov. Príďte čakať pred atómovú elektráreň Jaslovské Bohunice a zažite neopakovateľný zážitok. Predskokanom bude Božana, ja predskokanom Majka Spirita, ktorý ide po nás. Nejako to doklepneme. Ľudia si zvyknú,“ napísal Martin, pričom absolútne zhovadil Božanku prerobenou snímkou.

Božanku a’la Nicki Minaj môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: martinjakubec_official, nickiminaj