Jakubec úplne stráca zábrany: Pustil sa do syna Jasminy a Rytmusa!

Dátum:

Martin Jakubec zrejme túži po prezývke ,,nasier*č“, keďže sa neustále negatívne vyjadruje na adresu mnohých známych osobností slovenského šoubiznisu. Jeden z najznámejších párov našej krajiny mu však opäť leží v žalúdku, pričom si svoju zlosť vybil na sociálnej sieti.

Nie je to tak dávno, čo sa miláčik postarších dám vyjadril, že Jasmina rozhodne nie je tehotná a ide iba o marketingovú hru pred Rytmusovým zápasom. Dnes je zrejmé, že teória Jakubca bola mylná. To mu však nebráni naďalej pokračovať v nemiestnych urážkach, pričom hranicu morálky vždy posunie o čosi viac.

Raper totiž zverejnil mimoriadne emotívnu a osobnú skladbu ,,Sanel“, ktorú venoval práve svojmu synovi. Martin tak neváhal pustiť sa aj do nenarodeného dieťaťa, čím už prekročil pomyselnú čiaru únosnosti. ,,Že Sanel. To lepšie by bolo Panel, Salónka, Label, Lanel, Flanel, Enel, Nechcel, Remel, Jasmín, Dežko alebo ja neviem už. Len toto? Tak nudné, primitívne, lacné. Chúďatko malé nevie, do akého sveta to speje. Rodičom už natoľko jexe že nevedia, čo so sebou. Hlavne už nám dajte s nimi pokoj,” vyhlásil na sociálnej sieti spevák.  

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official  |  Foto: Instagram/martinjakubec_official, Instagram/jasmina_alagic, Instagram/rytmusking  |  Video: Streamable.com

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...