Nie je to tak dávno, čo sa Martin Jakubec priznal k nehynúcej láske k postaršej dáme Božanke. Svadba desaťročia mala byť vrcholom v ich verejnosťou odsúdenom vzťahu. Pre mnohých fanúšikov však nebolo prekvapením, keď sa dozvedeli, že išlo o podvod a snahu opäť na seba upozorniť. Je však prekvapujúce, že spevák už nemá problém útočiť ani na svoju ,,bývalú manželku“.

Po tom, ako na verejnosti prepukol po falošnej svadbe aj falošný rozvod, Božanka zrejme túži po minimálnej pozornosti zo strany médií či fanúšikov. Všetku zodpovednosť za cirkus tak nepriamo hádže na Jakubca, ktorý mal byť mozgom celej šou a ona bola údajne iba nič netušiacou nevestou. ,,Veď všetko som mnou dolaďovala, vedela o všetkom a hlavne sa viezla v celej kampani. A zrazu tam došla bielych svadobných šatách s obrúčkami. Komické a nič nevedela… Kto klame teda?“ vysvetľuje spevák.

Obľúbenec postarších žien sa však nemieni vzdať svojej ťažko získanej pozornosti a fanúšikom oznámil, že sa môžu pripraviť na skutočnú svadbu, pričom sa objaví aj skutočná nevesta. Kapitolu s Božankou chce Jakubec uzavrieť presne na Valentína, kedy organizuje rozvodovú párty. Za cenu vstupenky 150 eur sa môže stať súčasťou akcie aj ktorýkoľvek fanúšik.

Celé vyjadrenie Martina Jakubca

https://www.instagram.com/p/Bts8IgXBcEo/

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official  |  Foto: Instagram/martinjakubec_official, Facebook/Martin Jakubec