Spoločnosťou momentálne rezonuje poriadny trapas Maťa Ďurindu z legendárnej kapely Tublatanka, ktorý ostal po otváracom zápase medzi Slovanom a Trnavou na Tehelnom poli v Bratislave všetkým na smiech. Nebol by to však Martin Jakubec, ak by sa k tejto téme nevyjadril so štipľavými poznámkami, s ktorými však jeho fanúšikovia tentokrát súhlasili.

Uplynulý víkend vystúpili obľúbení rockeri na otváracom dueli, kde sa proti sebe stretli najväčší rivali Slovan Bratislava a Spartak Trnava. Tublatanka chcela nabudiť fanúšikov legendárnou piesňou “Dnes“, ktorá však išla z playbacku. Maťo Ďurinda ale nesprávne otváral ústa, a dokonca sa aj niekoľkokrát pomýlil. A brutálny trapas bol na svete.

Martin Jakubec tak mal opäť príležitosť vychutnať si zlyhanie obľúbeného speváka. ,,Trápnejšie sa ten štadión otvoriť nedalo. Tublatanka s amatérskym a maximálne okatým playbackovým vystúpením. Bolo to minimálne pod nejakým vplyvom,“ nešetril kritikou na sociálnej sieti. Milovník hudobných šlágrov dokonca zverejnil básničku z facebookovej stránky Frk Off, kde mierne pozmenili text piesne “Dnes“, aby mohol Ďurindu poriadne vysmiať.

Básnička Martina Jakubca

,,Dnes mám rande s fajn playbackom,

Nejdem naživo, len tak čumím.

Zdravím štadión s trápnym face-om,

Práve zvukár stlačil gombík.“

Vystúpenie Tublatanky

 

Zdroj: Facebook/Martin Jakubec  |  Foto: Facebook/Martin Jakubec, YouTube  |  Video: YouTube