Martin Jakubec je spevák, podnikateľ, neúspešný kandidát na primátora mesta Bratislava, provokatér a najnovšie aj veštec. Na sociálnej sieti totiž predpovedal budúcnosť Slovensku, pričom nezabudol spomenúť aj známe osobnosti zo sveta politiky či šoubiznisu.

Jakubec sa rozhodol zverejniť kompletnú veštbu na jednotlivé mesiace v roku 2019. Opísal udalosti, ktoré by mali postretnúť Slovensko v najbližšom období, pričom nezabudol spomenúť ani Rytmusa či Jasminu, Roberta Fica alebo dokonca samotnú Božanku. Vo svojom proroctve však nevynechal mená ako Andrej Bičan či spevák Kuly.

Predzvesť na rok 2019 v zvesti Martina Jakubca

„Hviezdy a kryštálové kyvadlo mi jednoznačne dali signály a znamenia. Prognóza je priam zdrvujúca. Obec Fekišovce sa stáva kolískou skutočnej reality života malomešťanov na Slovensku, ktorí vládnu. Následne sa stane expremiér Róbert Fico ústavným sudcom. Gratulujem mu. V závere januára napadne pekná vrstva bieleho poprašku, z ktorého sa budú tešiť hlavne poslanci v NR SR.“ 

„Vo februári sa začnú diať neobvyklé veci na slovenských cestách a medzi najdôležitejšie považujem, že Peter Pellegrini sa ostro poháda s Róbertom Ficom a dôjde k bitke. Ukazuje sa mi tu aj hádka s Božankou kvôli dieťaťu. (Nechce sa mi veriť… musím sa hlbšie pozrieť do Božanky, čo to sú za signály)“

„V marci sa stane prezidentom Štefan Harabín. Súčasne sa mám pobiť s nejakým boxeristom, čo bude zápas roka. Som v očakávaní aj v obave. No prisľúbených 400 tis. EUR získam od tajného sponzora, ktorý nebude chcieť byť menovaný. Zápas sa uskutoční. Uff, asi začnem trénovať. Záver mesiaca bude patriť OTO 2019, kde po prvýkrát získam vlastného OTA. Teším sa na tie gratulácie v SND,“ začína svoju veštbu Martin, pričom celé jej znenie si môžete pozrieť v príspevku nižšie.

Proroctvo Martina Jakubca

Zdroj: Facebook/Martin Jakubec  |  Foto: Facebook/Martin Jakubec, markiza.sk