Uplynulý pondelok sa stal doposiaľ najkrajším dňom v živote choreografa Jána Ďurovčíka (48) a jeho partnerky Barbory Hlinkovej (24), z ktorých sa po takmer trojročnom vzťahu stali šťastní novomanželia.

Aj keď doposiaľ žil Ján Ďurovčík pre prácu, divadlo a tanec, v posledných rokoch si jeho srdce získala mladá divadelná herečka Barbora Hlinková, ktorú sa starý mládenec rozhodol požiadať o ruku. Do roka a do dňa si dvojica napokon povedala svoje životné áno na zámku v Halíči, kde za prítomnosti svojich najbližších vstúpili do manželstva.

Kým nevesta mala na sebe nádhernú masívnu bielu róbu, ženích zvolil bledomodrý frak, ktorý mu mimoriadne pristal. Kým dvojica nie je príliš aktívna na sociálnych sieťach, priatelia Ďurovčíkovcov sa postarali o to, aby momenty šťastia uvidela aj široká verejnosť. Fanúšikovia dvojice tak majú možnosť nahliadnuť k oltáru, odkiaľ ich už ako šťastnú rodinu vyvádzal farár či na parket, kde si strihli tanec na hriešnu skladbu “Time Of My Life”.

A čo pozvánky k stolu? Tie boli, samozrejme, taktiež štýlové, ako sa na pravého režiséra a choreografa patrí. Prísť mohol len ten, kto mal pravú vstupenku na premiéru a derniéru tohto predstavenia zároveň!

https://streamable.com/ubhos

https://streamable.com/icnrg

Zdroj: topky | Video: Instagram, YouTube