Janko Koleník je úspešný slovenský herec, ktorého si vďaka televíznym obrazovkám zamilovali najmä ženské diváčky. Rodený Banskobystričan sa môže pochváliť vypracovaným telom a uhrančivým pohľadom a tak sa niet čo čudovať, že je dlhé roky všeobecne považovaný za se*ymbol. S týmto lichotivým postom sú však spojené aj nepríjemnosti, ktoré sympatický herec zažil na vlastnej koži. 

37-ročného herca Janka Koleníka si zamilovali nielen tvorcovia seriálov, ale aj diváci. Sympatický Banskobystričan je nepochybne skvelý herec, no najmä príťažlivý muž, ktorý je pre mnohé ženy stelesnením dokonalosti. Napriek tomu, že sa už dlho špekuluje o jeho orientácií o záujem nežnejšieho pohlavia nemá núdzu. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby to neprekročilo hranicu normy: „Chodili mi správy, ženy ma čakali pred divadlom a dokonca som mal aj telefonáty z neznámych čísiel,“ prezradil herec pre Nový Čas.

Útoky náruživých žien trvajú už pár rokov, no Janko to berie s chladnou hlavou: „Je bežné, že hercom chodia anonymné správy. Uvidíte, že vás to prestane baviť, lebo prestanem byť pre vás časom zaujímavý. Dajte tomu čas. Presne tak sa to aj skončilo,” dodal sympatický herec s úsmevom.

  Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, YouTube