Prvý nedeľný marcový večer patril na obrazovkách Markízy prestížnej tanečnej relácii Let’s Dance, v ktorej sa divákom predstavilo jedenásť súťažných párov. Jedinečný program odštartoval fantastickými číslami, pričom každá z celebrít ukázala divákom šou, ktorá vyrážala dych.

Či už išlo o komikov, moderátora, športovcov alebo hercov, každý z účastníkov podal počas prvého kola prekvapivo výborný výkon. Jednými z tých, čo však spomedzi ostatných predsa len vytŕčali, boli umelec Ján Koleník s tanečnou partnerkou Vandou Polákovou. Dvojica predstúpila pred televízne kamery ako posledná v poradí, pričom tanec mali nacvičený na populárnu skladbu Beggin’ od kapely Måneskin.

Kým desať párov predviedlo pred porotou solídne tance, ktorými nastavili určitú latku, Janko s Vandou šokovali svojim výkonom nielen hodnotiacich, ale aj televíznych divákov. Herec síce v dokrútkach priznal, že pohyb je jeho veľkou vášňou, avšak na parkete odpálil číslo, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani skúsený profesionál. Práve posledná dvojica si napokon vyslúžila nielen najvyšší počet bod, ale aj prvý standing ovation siedmej série. A niet sa čo čudovať!

Vystúpenie Janka a Vandy si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/tvmarkizaofficial