Zuzana Norisová, jedna z najsympatickejších herečiek domácej scény, zažiarila na plátnach kín v roku 2001 vo filme Rebelové. Útla blondínka sa v muzikáli Filipa Renča predstavila ako pôvabná maturantka Tereza, ktorá opantala nielen slovenských, ale českých divákov.

41-ročná herečka Zuzana Norisová zažiarila koncom decembra vo filme Šťastný nový rok, kde si zahrala s kolegyňami z markizáckeho seriálu Milenky. Sympatická umelkyňa sa tentokrát posadila na červený gauč Jana Krause, ktorého ironický humor odrovnal už nejedného hosťa. A ona nebola výnimkou!

Je tomu už neuveriteľných 17 rokov, čo česko-slovenské hitparády atakovala kontroverzná skladba “Zuzana” od Davida Krause, syna obľúbeného moderátora. Ten sa svojho času zahľadel práve do našej herečky, ktorá mu, žiaľ, lásku nielenže neopätovala, no na zaľúbeného muža sa za hit dokonca nahnevala!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Práve na tento incident vo svojej talk show upozornil jej kedysi nádejný svokor Jan, pričom sa Zuzany otvorene opýtal, prečo odmietla jeho syna. Pobavená umelkyňa v sebe nedokázala dusiť smiech a pred kamerami uviedla, ako to celé vlastne bolo. Ako sa však zdá, vzťahy medzi dvojicou sa časom utriasli a David si so svojou bývalou láskou napokon dokonca i zaspieval.

Zábavný rozhovor o Davidovi si môžete pozrieť od 8.50

Zuzana Norisová a David Kraus

David Kraus- Zuzana

Zdroj: YouTube