Krátko pred koncom roka 2022 bolo zahájené pátranie po 40-ročnej Češke a jej 3-trojročnom synovi. Políciu zavolala samotná majiteľka penziónu, v ktorom sa mamička s dieťaťom ubytovali. Tento príbeh, bohužiaľ, nemá šťastný koniec.

Jana Kovářová sa spoločne so synčekom Adamkom ubytovali 25. decembra 2022 v penzióne U Sochorů v okolí Pece pod Sněžkou. Nič nemalo naznačovať, že dôjde k problémom. Majiteľka penziónu však 30. decembra kontaktovala políciu, pričom mužov zákona upozornila, že zákazníčku i dieťa videla naposledy 27. decembra. Pred budovou sa však stále nachádzalo jej auto.

Českí policajti prehľadali izbu 40-ročnej ženy, kde sa nachádzali všetky jej veci. Okamžite bola spustená pátracia akcia. Do hľadania sa zapojilo viac ako 80 ľudí, pričom bolo nasadených niekoľko vrtuľníkov. Počas pátracej akcie oznámil nezvestnosť ženy a syna jej partner, ktorý bol zároveň otcom chlapčeka.

K tragickému nálezu napokon došlo 1. januára, keď boli v lese neďaleko Ružovej hory nájdené telá Jany a Adamka bez známok života. Pátranie po nezvestných osobách bolo okamžite odvolané. Momentálne je smrť ženy i 3-ročného dieťaťa predmetom vyšetrovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, ranne.noviny.sk | Foto: hasicihornimarsov.cz, Policie ČR