O farmárke Jane Brezinovej sa toho popísalo v poslednej dobe viac ako dosť. V médiach sa písalo o jej vyhrotených vzťahoch na Farme, jej tehotenstve, ale i otcovi jej dcérky Ajrin (4). Aká ja však skutočnosť? 

Jana Brezinová už na Farme nebojuje o luxusnú výhru 75 000 EUR. Dôvodom bolo rozhodnutie ostatných farmárov, aby podstúpila vyšetrenie u gynekológa, nakoľko sa domnievali, že Jana je v tom. Všetko to začala Janett, ktorá prezradila, že Jana je tehotná. V spoločnom dueli odmietla s ňou bojovať. Jana tvrdí, že to bol zo strany Janett premyslený ťah a z duelu s ňou mala strach. Časom sa ukázalo, že o tehotenstvo sa napokon nejednalo. Janka chcela na Farme pokračovať, avšak Zuzana s Dávidom sa vraj proti nej spikli a chceli ju z boja o vysokú výhru vyradiť. Potvrdila, že najväčšie intrigy vyrába Zuzana s Dávidom a Milanom.

Exfarmárka sa vyjadrila aj na tému svojej 4-ročnej dcérky Ajrin a jej otca, známeho fotografa Mária Gottiho. Zoznámili sa počas fotenia do magazínu Playboy. Boli často spolu a neskôr zistila, že je tehotná. Mário Gotti jej mal povedať, že to nie je možné, pretože je neplodný. Táto veta ju zarazila a sklamala. Rozhodla sa, že o dieťa sa bude starať sama. “Potom sa riešili testy DNA. Tie ukázali, že Mário je na 99,99 % Ajriným otcom. Po preskúmaní majetku mu stanovili výšku výživného na 100 EUR mesačne a musel doplatiť predchádzajúce výživné, čo vychádzalo na tri tisícky,” tvrdí Janka. Na záver dodala, že Mário videl svoju dcéru len dvakrát v živote.

Zdroj: TV Markíza, Cas.sk | Foto: Facebook