Moderátorka oslávila pred pár dňami okrúhle 40. narodeniny. V relácii Reflex prezradila, ako sa cíti, o čom sníva a ukázala aj súkromné fotky!

[sociallocker]Moderátorka Jana Hospodárová je v televízií Markíza dlhoročnou stálicou a pred kamerami strávila polovicu svojho života. V relácií Reflex sa rozhovorila o svojom súkromí.

Aj keď má blondínka za sebou 40 rokov, rozhodne na to nevyzerá. Aj sama dokonca prezradila, že sa na svoj vek vôbec necíti: “Stále sa cítim na 20, jediné, čo mi vadí, nie je to, že mám viac vrások alebo viac kíl, ale azda to, že už som v polovičke života, lebo ja žijem veľmi rada a som šťastná, že som na tejto planéte.” Pred štábom odhalila aj fotky zo súkromného archívu, na ktorých je ešte len malým dievčatkom. Vtedy začínala snívať o hereckej kariére, ktorú sa jej bohužiaľ nepodarilo vybudovať, aj keď sa zúčastnila prijímacích pohovorov na herectvo.

jana hospodarova 40 rokov
Jana je opäť single, no rada by niekoho stretla.

Súkromný život modrookej moderátorky zostával pre okolie dlhú dobu záhadou, až nedávno odhalila, že randila s argentínskym režisérom Pablom Leonom. Ich vzťah však nedávno ukončila a tak je opäť single: “Momentálne som sama. Hovorím bohužiaľ, lebo svoj život veľmi rada zdieľam s niekým. Väčšinu svojho životu som bola sama. Mala som 4 vážnych priateľov, ktorých som milovala, myslím, že to bolo vzájomné, ale z rôznych príčin ten vzťah nepretrval dlhodobo. Snívam o tom stretnúť muža na celý život, či už budeme mať dieťa, alebo nie, to je pre mňa v tomto veku už druhoradé.” Hovorí sa však, že pravý život začína až po 40-tke a moderátorka sa tak môže stále tešiť na to, čo má pre ňu šťastena pripravené.

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]