Exfarmárka Jana Hrmová sa po vypadnutí pre zdravotné problémy domov tešila. Už pár mesiacov má nového priateľa. Prezradila, ako im to spolu klape a aký biznis spolu plánujú!

[sociallocker]Jana Hrmová (21) je už nejakú dobu doma po tom, ako vypadla z Farmy. Rozhodne sa však nenudí a darí sa jej najmä v osobnom živote. Pár mesiacov je už totiž šťastne zadaná po boku svojho nového priateľa. Pre Nový Čas prezradila aj podrobnosti.

Totožnosť priateľa bývalá farmárka nechcela odhaliť, no prezradila, že vlastní stavebnú firmu. Hrdličky tvoria pár už niekoľko mesiacov a Jana sa pochválila, že je to super chlap a je s ním veľmi šťastná. Za ich zoznámením stojí jej dobrá kamarátka a farmárka Lucia Mokráňová. Práve na jej oslave narodenín sa totiž Jana s priateľom zoznámili: “Je to paradox, že Farma nás spojila s Luckou a mňa to spojilo s frajerom. Je to osud“, smeje sa čiernovláska.

jana hrmova farma 7
Jana je šťastná po boku nového priateľa.

S priateľom už dokonca plánujú aj spoločné podnikanie. Jana prezradila, že pôjde o projekt pre deti. Viac však odhaliť nechcela: “To ešte nechcem hovoriť, lebo neviem či to vyjde. Ale plánujeme to už, aj pozeráme nejaké priestory.” Momentálne sa však chystá na dovolenku, takže sa môžeme čoskoro tešiť na horúce dovolenkové fotky.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook [/sociallocker]