Jana Hrmová je na Slovensku známa najmä kvôli účinkovaniu v markizáckej Farme. Momentálne sa venuje tvorením videí na YouTube a má obrovské množstvo sledovateľov. Nedávno šokovala Slovensko videom, na ktorom si holí tvár. 

Video malo však pravdepodobne opačný efekt, aký mladá youtuberka čakala. Negatívne komentáre sa hrnuli z každej strany. Jana sa k reakciám fanúšikov rozhodla vyjadriť. Tvrdí, že Slovensko zjavne nie je pripravené na takéto “extrémnosti”. Pokiaľ by išlo o nejakú svetovú celebritu, ľudia po celom svete by vraj boli nadšení.

“Hahaha naozaj sa bavím na tých pohoršených komentároch k môjmu videu. Asi to bolo naozaj veľké sústo pre konzervatívne Slovensko a Česko. Ale jedna vec ma zaráža. To naozaj toľko ľudí ešte verí mýtu, že chĺpky po holení zhrubnú a stmavnú? A ako mi píšu komentáre, že keď sa neoholím tak som zarastená ako chlap? Stalo sa mi, že som sa neoholila vyše mesiaca, chĺpky boli už úplne vyrastené a boli jemné a blond. Robím to už vyše tri roky a stále je to tak. Keby ste to video objavili u zahraničnej youtuberky, tak jasáte, že aká prevratná vec, ale keď to natočí niekto zo SR tak sa pohoršujete, hráte sa na dermatológov, nadávate a urážate. Stále si stojím za svojím, že je to super vec, a pokiaľ máte na tvári jemné blond chĺpky, tak to môžete pokojne vyskúšať,“ píše Jana na Instagrame. Čo si o tom myslíte vy?

Video: YouTube | Foto: Instagram