Jana Kirschner je stálicou slovenskej populárnej hudby približne 20 rokov, pričom kariéru odpálila nezabudnuteľnými hitmi V cudzom meste, Modrá či Žienka  domáca. Napriek fantastickej kariére sa speváčka predsa len rozhodla odísť do ďalekého Londýna, odkiaľ sa z času na čas vracia koncertovať aj domov na Slovensko.

Tentokrát sa však slávica otvorila celkom novému projektu a okrem nahrávania či skladania skladieb prikývla na projekt The Voice Česko Slovensko. Aj keď sa na celkom novú porotkyňu spočiatku mnohí diváci tešili, po dvoch odvysielaných epizódach si vyslúžila najmä vlnu kritiky. Speváčka totiž pred kamerami prejavuje emócie, na čo Slováci evidentne nie sú zvyknutí a ako je to zvykom aj v zahraničných šou, naplno necháva priechod svojim pocit.

Viac než čokoľvek iné však divákom lezie na nervy Janino neustále prehrabávanie si vlasov, ktoré si počas natáčania nechala voľne rozpustené. Keďže bol prvý deň castingov rozdelený (zatiaľ) do dvoch epizód, speváčka sa objavila s totožným účesom na obrazovkách, a teda aj s „nenávideným“ gestom v obe nedele. 41-ročná brunetka má však pre všetkých hejterov vtipný odkaz a ako sa zdá, úzkoprsá rozhodne nie je.

Kirschner si zo seba totiž poriadne vystrelila a divákom, ktorí pre ňu nemajú pekného slova, poslala hrejivý odkaz. Na sociálnej sieti Instagram zverejnila snímku, kde jej korunu krásy zdobia sponky, ktoré zabránia, aby jej padali vlasy do očí a tým si ich neustále prehrabávala. „Dnes skoro ráno už v pracovnom procese. S mojou kamarátkou a obľúbenou hairstylistkou Mirkou Hajdovou. It’s all about the voice… It’s all about the hair! Ďakujeme všetkým, čo sú v tom s nami za váš nekonečný support!!“ napísala Jana, pričom v preklade uviedla, že je to všetko o vlasoch. Nuž, dievča má recht! :)

Zdroj: Instagram/JanaKirschner_official, YouTube