Jana Kirschner je jednou z najslávnejších speváčok slovenskej populárnej scény. I keď dlhodobo žije v Anglicku, stále má slušnú základňu fanúšikov v rodnej krajine. Málokto z nich však tušil, že si prešla náročným obdobím, o ktorom prehovorila až teraz.

Jana Kirschner si ,,odskočila“ z Veľkej Británie na Slovensko a zúčastnila sa narodeninovej párty televízie Markíza. Dokonca sa objavila aj na pódiu, kde prekvapila spoluprácou s raperom Separom, pričom spoločne predstavili skladbu s názvom “Povedz to nahlas“.

Premiéra singla ju motivovala, aby prezradila viac zo svojho súkromného života a obdobia, keď sa ona sama stala obeťou kyberšikany. „Po tom, ako sme robili projekt Hlas Československa, tak som tak nejako začala viac cítiť… Vlastne ako dospelý človek som zažila kyberšikanu, okúsila som si to na vlastnej koži. Nebolo mi to úplne cudzie,“ otvorene povedala dvojnásobná mamička.

Známa brunetka bola totiž porotkyňou speváckej súťaže Hlas Česko Slovenska, pričom jej vystupovanie bolo tvrdo skritizované médiami a fanúšikmi. Mnohým sa nepáčilo, že sa do hudby príliš ,,vciťuje“ a v niektorých momentoch koná veľmi afektovane. Sama tak priznáva, že jej negatívne reakcie dali poriadne zabrať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: IG/janakirschner_official  |  Video: Streamable.com