Uplynulú sobotu sa na obrazovkách televízie Markíza a Nova konal živý prenos šou The Voice Česko Slovensko, kde doslova zažiarilo hneď 12 fantastických spevákov. Jeden výborný výkon striedal druhý a porota mala čo robiť, aby okrem divákov poslala do veľkolepého finále tých správnych súťažiacich.

Šou The Voice Česko Slovensko sa pomaly, ale isto blíži do svojho veľkolepého finále, ktoré na obarazovkách prebehne už nasledujúcu sobotu 18. mája. Okrem súťažiacich však v hudobnej relácii uplynulý večer zahviezdila aj koučka Jana Kirschner (40), ktorá svojim výzorom doslova vyrážala dych. Z rozcuchanej a emotívnej speváčky sa počas pôsobenia v Markíze stala nádherná Femme Fatale, vzbudzujúca pozornosť na každom kroku.

Okrem skutočnosti, že Jana sa za svojich zverencov bije ako šelma, pričom im rozdáva cenné rady a so záujmom rozvíja talent spevákov zo svojho tímu, po týždňoch sa zmenila aj ona sama na nepoznanie. Autorka hitov „V cudzom meste“ či „Pokoj v duši“ sa na semifinále šou objavila v ružových pudrových šatách s decentným make-upom a jemnými vlnami, pričom vyzerala skutočne očarujúco.

Aj keď boli spočiatku ohlasy na Janine pôsobenie v šou rozpačité a diváci si ju podávali zo všetkých strán, po úvodných castingoch sa stala najpopulárnejšou koučkou práve pre jej viditeľne starostlivý prístup k súťažiacim. Fanúšikovia relácie si ju momentálne nevedia vynachváliť, nakoľko nefalšovaný vzťah a chuť pomôcť mladým spevákom, ktorí prišli pred porotu skúsiť svoje šťastie, sme doposiaľ na televíznych obrazovkách nemali možnosť vidieť snáď nikdy. Nuž, ostáva len dúfať, že produkcia jej ponúkne miesto aj v ďalšej sérii.

Jana Kirschner prvýkrát pred televíznymi kamerami na Miss Slovensko 1996

Všimnite si vtedy len 18-ročnú Janu Kirschner v čiernych šatách s dvoma pripnutými žltými kvetmi. Spoznali by ste je?

Jana v semifinále šou The Voice Česko Slovensko

Foto: Markiza, Instagram/thevoiceceskoslovensko, RTVS- YouTube