Jana Kirschner zverejnila záber dcéry s transparentom: Dôležitý ODKAZ!

Dátum:

Jana Kirschner je jednou z najznámejších speváčok slovenskej populárnej scény, pričom ju diváci nedávno mohli vidieť ako porotkyňu speváckej súťaže Hlas Česko Slovensko. Po skončení sa vrátila do Veľkej Británie, kde žije so svojou rodinou dlhé roky.

Slovenská speváčka vychováva v Anglicku so svojím partnerom Eddiem Stevensom dve dcérky. Matilda má už 9 rokov a Yolanda oslávila piate narodeniny. Dvojica však žije v krajine, ktorá je maximálne tolerantná voči rôznym kultúram, v dôsledku čoho má ročne obrovský prílev migrantov.

Téma rasizmu je tak na každodennom poriadku, pričom sa k nej vyjadrila už aj Kirschner. Jej staršia dcérka sa totiž mamy spýtala, čo vlastne rasizmus znamená. „Všimla som si, že deti prirodzene necítia potrebu deliť ľudí do kategórií, nevychádza to z nás, nie je nám to dané ani prirodzené. TO niečo prichádza neskôr. Pod vplyvov názorov, kde vyrastáme, spoločnosti, kde žijeme a pracujeme, inštitúcií, ku ktorým vzhliadame a vkladáme do nich našu dôveru. Verím, že raz príde čas, keď sa nás naše deti opýtajú tú istú otázku a my budeme môcť povedať – to je minulosť,“ zamyslela sa na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/janakirschner_official  |  Foto: IG/janakirschner_official, markiza.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...