Uplynulá epizóda šou Česko Slovensko má talent bola opätovne plná fantastických vystúpení, medzi ktorými dominovala mladá tínedžerka Denisa, ale aj speváčka Yanna. Tej sa podarilo svojim výkonom postaviť celú porotu na nohy, keď jej  venovali standing ovation!

29-ročná Jana Rybníčková prišla pred prísnu porotu, aby sa pokúsila o postup v šou Česko Slovensko má talent. Nádejná speváčka už v úvode priznala, že sa pozná s moderátorom Davidom Gránským, pričom má na konte spoluprácu s viacerými hviezdami šoubiznisu, predovšetkým však ako vokalistka.

Mladá plavovláska je adoptívnou dcérou herečky Hany Čížkovej, a ako priznáva, do šou sa prišla zviditeľniť, nakoľko by chcela odštartovať svoju kariéru profesionálnej speváčky. Nadšenie nad výkonom hudobníčky neskrýval ani jeden z porotcov, a kým ju všetci poslali do ďalšieho kola, Marta Jandová s úsmevom zhodnotila, že ako vokalistku by si ju nikdy nenajala. Podľa jej slov by tak totiž prišla na koncerte o všetkých fanúšikov, ktorí by prejavili záujem skôr o Janu než ju samotnú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: joj.sk