Janka, ktorá vychováva dvoch synčekov Jarka a Filipka, zažila napriek svojmu mladému veku niečo, čím si iní neprejdú ani za celý život. V priebehu jedného roka jej zomreli dvaja muži a potom prišlo ďalšie peklo…

Jeden z nedeľných príbehov Siedmeho neba bol opäť ako z filmu, bohužiaľ, tragického. Pani Janka sa stará o dvoch synčekov Jarka a Filipka, no osud jej do cesty postavil kruté prekážky. Životom skúšaná žena prišla o svojho manžela po dopravnej nehode. S Dušanom pracovali v tej istej firme a v osudné ráno sa striedali z nočnej zmeny na rannú: „Keď sme sa vymieňali, ešte sme sa stretli. Šiel domov za detičkami autom, ale už sa nevrátil… Dostal šmyk a nabúral. Chvíľočku iba žil, asi dve minútky. Keď ho vytiahli, ešte žil. Kým prišla záchranka, tak už zomrel,“ plače nešťastná žena.

Aj keď to bola pre ňu rana, po pol roku sa jej podarilo zamilovať do sympatického Jožka, ktorý sa okrem nej rád postaral aj o chlapcov. Janka si myslela, že jej život sa konečne obrátil k lepšiemu, no prišla ďalšia nečakaná tragédia: „Povedali nám, že má rakovinu žalúdka. Zobrali ho na operáciu a keď ho otvorili, tak ho aj znova zatvorili. Všade mal metastázy. Ja som ho podporovala a verila som, že to spolu dáme. Mala som nádej, že môžem znova žiť. Ale odišiel mi aj on,“ zúfa si. Neuveriteľné pritom je, že druhý partner zomrel presne 17. januára, teda v deň, keď mal tragickú nehodu Jankin prvý muž.

Len tri dni po pohrebe sa na ubolenú ženu rútila ďalšia pohroma a ľudia z realitky jej oznámili, že sa musí do pár dní vysťahovať z bytu spolu s deťmi. Od života na ulici ju zachránil až Vilo, ktorý prišiel v hodine dvanástej. Napriek krutému osudu sa našli ľudia, ktorí vidia za jej príbehom čosi zlé: „Všetci ste sa dali oklamať,“ píše istá žena, ktorá tvrdí, že vie o príbehu viac, no moderátor ju po jej slovách zablokoval. Niektorým zas pre zmenu prekážalo, že si Janka našla nového partnera už pol roka po smrti toho predošlého: „Mne keby zomrel manžel, tak by som si za pol roka určite nikoho nehľadala. Ten smútok netrval dlho,“ myslí si ďalšia. Čo si myslíte o Jankinom osude vy?

Zdroj: TV JOJ│ Foto: YouTube, Facebook