Janko Koleník (39) je úspešným slovenským hercom, ktorého môžu diváci vidieť nielen na doskách Slovenského národného divadla, ale momentálne aj v seriáli Oteckovia. Čoskoro však pôjdu jeho pracovné aktivity bokom, keďže vianočné sviatky strávi v kruhu rodiny, tak ako snáď každý z nás. Darčeky pod stromčekom však zrejme budú chýbať.

Rodák z Banskej Bystrice bude tráviť najkrajšie sviatky v roku v kruhu svojich blízkych mimo Bratislavy. Veľmi sa teší na čas strávený v objatí rodiny, no vianočný čas v ňom vyvoláva aj pocit absolútneho chaosu. Janko totiž nemá rád prehnané svetielka na každom rohu ulice či rozsiahle nákupy.

Koleník totiž považuje za darček už to, že bude so svojimi najbližším, ,,Ja nekupujem vianočné darčeky, lebo ja presviedčam celú rodinu, aby sme si nekupovali, lebo chcem mať od toho vianočného humbuku pokoj,“ prezradil pre magazín Diva.sk. Nový člen seriálu Oteckovia sa totiž domnieva, že tieto dni je dôležité stráviť skromne a pokojne.

Sympatický umelec sa tak snaží k týmto hodnotám priviesť aj svoju rodinu. ,,Chcem aj deti, aby si vážili, že rodina je pokope, aby netrhali krabice a teraz majú 7 darčekov a oni chcú 8 alebo 9. Ja to chcem všetko udržať v takej zdravej racionálnej rovine,“ nadšene dodal Janko.

Zdroj: diva.aktuality.sk  |  Foto: Facebook