Janko Koleník je počas roka nesmierne zaneprázdnený, nakoľko ho diváci môžu vidieť nielen na doskách Slovenského národného divadla, no zároveň hviezdi v seriáli Oteckovia a donedávna aj v seriáli Za sklom. V polovici decembra však začal dávať pracovné aktivity bokom s cieľom užiť si vianočné sviatky v kruhu rodiny. Oslavám Silvestra sa však oblúkom vyhýba.

Rodák z Banskej Bystrice si najkrajšie sviatky roka užíva so svojimi blízkymi, no nákupný ošiaľ v tomto období neobľubuje. Naopak, celú rodinu sa snaží presvedčiť, aby si darčeky jednoducho nedávali a tešili sa z prítomnosti toho druhého. Janko má však rázny postoj aj k poslednému dňu v roku.

Búrlivé silvestrovské oslavy totiž absolútne neuznáva. „Podľa mňa je to zbytočnosť, strašne veľa peňazí vybuchnutých do vzduchu. Aj tie ohňostroje, to je taká okázalosť a megalomanstvo, nerozumiem tomu. Nemám rád takú tú programovú bujarú zábavu, že musíme použiť petardy a dať si alkohol a musí to byť jeden neopakovateľný večer. Nie som ten typ,“ úprimne priznal pre topky.sk.

40-ročný umelec si radšej zrekapituluje celý rok, jeho dobré aj zlé situácie. Zároveň sa teší z toho, čo ho čaká v tom ďalšom. Nedáva si ani novoročné predsavzatia, keďže sa riadi aktuálnou situáciou počas celého roka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Facebook/Oteckovia, Instagram/tvmarkizaofficial, markiza.sk