Janko Koleník tvrdo skritizoval silvestrovské oslavy: Má toho dosť!

Dátum:

Janko Koleník je počas roka nesmierne zaneprázdnený, nakoľko ho diváci môžu vidieť nielen na doskách Slovenského národného divadla, no zároveň hviezdi v seriáli Oteckovia a donedávna aj v seriáli Za sklom. V polovici decembra však začal dávať pracovné aktivity bokom s cieľom užiť si vianočné sviatky v kruhu rodiny. Oslavám Silvestra sa však oblúkom vyhýba.

Rodák z Banskej Bystrice si najkrajšie sviatky roka užíva so svojimi blízkymi, no nákupný ošiaľ v tomto období neobľubuje. Naopak, celú rodinu sa snaží presvedčiť, aby si darčeky jednoducho nedávali a tešili sa z prítomnosti toho druhého. Janko má však rázny postoj aj k poslednému dňu v roku.

Búrlivé silvestrovské oslavy totiž absolútne neuznáva. „Podľa mňa je to zbytočnosť, strašne veľa peňazí vybuchnutých do vzduchu. Aj tie ohňostroje, to je taká okázalosť a megalomanstvo, nerozumiem tomu. Nemám rád takú tú programovú bujarú zábavu, že musíme použiť petardy a dať si alkohol a musí to byť jeden neopakovateľný večer. Nie som ten typ,“ úprimne priznal pre topky.sk.

40-ročný umelec si radšej zrekapituluje celý rok, jeho dobré aj zlé situácie. Zároveň sa teší z toho, čo ho čaká v tom ďalšom. Nedáva si ani novoročné predsavzatia, keďže sa riadi aktuálnou situáciou počas celého roka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Facebook/Oteckovia, Instagram/tvmarkizaofficial, markiza.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...