Všetci sa tešíme z toho, že Janko Kroner sa po rokoch v ústraní opäť vráti na obrazovky ako tajný hosť v relácií Inkognito. Máme prvé fotky z natáčania. 

[sociallocker]Janko Kroner (59) sa po dlhých rokoch vráti na obrazovku. Po tom, čo úspešne nadaboval tri filmy, sa odhodlal aj na natočenie dielu relácie Inkognito, kde sa objaví ako tajný hosť pred ničnetušiacimi kolegami. Tí po zložení pásky z očí ostanú poriadne prekvapení a nevyhnú sa ani slzám dojatia.

Už po príchode Janka na scénu zaznie v štúdiu burácajúci aplaus divákov, ktorí neskrývajú nadšenie z návratu obľúbeného herca. Hereckí kolegovia ostanú po zložení pásky z očí zaskočení. Ako vidno už v upútavke, Zdena Studenková sa pri pohľade na svojho dlhoročného kolegu neubráni ani slzám dojatia. Najbližší diel relácie tak bude poriadne emotívny a dojímavý, takže si ho vo štvrtok večer určite nenechajte ujsť. Ako malú ochutnávku vám ponúkame prvé zábery z natáčania, ktoré sa objavili na sociálnych sieťach spolu s milými reakciami divákov, ktorí sú z návratu vynikajúceho herca šťastní.

 

Zdroj: inkognito.joj.sk |Foto: Facebook, Instagram[/sociallocker]