Obľúbený herec a hudobník sa dočkal úlohy, na akú sa oplatí čakať. Ak máte radi „upírčinu“, tentoraz si prídete na svoje.

Po viac ako dvadsiatich dvoch rokoch sa film Interview s upírom, podľa knihy s rovnakým názvom od Anne Riceovej, dočká nového šatu. V roku 1994 v hlavných úlohách zažiarili Tom Cruise ako Lestat a jemnocitného Louisa si zahral Brad Pitt. Popri nich sa vo vedľajších úlohách mihli Antonio Banderas a Kirsten Dunst.

[sociallocker]Práve Jared Leto tentoraz dostal príležitosť zmocniť sa role uhrančivého Lestata. Režisér Josh Boone sa na Twitteri vyjadril, že Lestatom nemôže byť nikto iný, len Jared Leto. Na ďalšie informácie je štúdio zatiaľ skúpe. Neprezradili obsadenie ďalších úloh, ani to kedy sa film pravdepodobne uvedie v kinách. No ani ostatné knihy z upírskej série z pera Anne Riceovej by nemali zostať bez povšimnutia. V budúcnosti by sme ich tiež mali uzrieť na striebornom plátne.

Či Jared zvládne prekonať skvelého Toma Cruisa v tejto úlohe, ukáže až čas. No ak chcete byť medzi prvými, ktorý uzrú trailer pripravovaného filmu, sledujte naše stránky.

Zdroj: 10digitdudes.com | Foto: YouTube.com[/sociallocker]