Jarmila sa ako jediná účastníčka relácie Extrémne premeny nemusela prebíjať výberovým konaním, pomoc od Maroša Molnára jej bola podaná doslova na tácke. Možno aj práve preto si ju korpulentná brunetka neváži tak, ako ostatní účastníci, pričom z neúspechu nemá problém obviňovať tvorcov relácie.

Jarmila Vlad, 30-ročná žena, ktorej ručička na váhe vyskočila na neuveriteľných 172 kilogramov, pracuje v sedavom zamestnaní ako nechtová dizajnérka. Titulom “mama” sa zatiaľ pýšiť nemôže, pretože jej v tom bráni vážny zdravotný stav spôsobený nadváhou. Vôľa mať potomka ju však hnala vpred a výzvu na premenu od Maroša Molnára, jedného z najznámejších trénerov na Slovensku, prijala. Do relácie sa tak dostala bez výberového konania, no namiesto vďaky zaliala fitness trénera len ľadovou sprchou obvinení.

Kým spočiatku Jarmila tvrdila, že nič lepšie sa jej v živote nemohlo stať, v priebehu premeny už pomaly tento názor začala strácať. Spolu so svojim impulzívnym manželom rumunského pôvodu sa dokonca obuli do celého tímu relácie Extrémne premeny! Maroš niečo také pritom ešte nezažil. Aj keď sa jeho “zverenkyňa” priznala, že bývala rebelkou a zvykla sa v podnikoch aj pobiť, po ďaľších vyjadreniach ostal doslova šokovaný.

Temperamentný manželský pár totiž nezmyselne útočil nielen na tvár úspešnej relácie, ale aj celý tím so slovami, že medzi nimi nestretli žiadneho odborníka! Maroš sa nestačil čudovať: “O Jarku sa staráme od prvého dňa. Myslím si, že každý z nás dáva do toho maximum.” Či to s temperamentnou Bratislavčankou Maroš po incindete nevzdal a či sa Jarmile podarilo schudnúť a dokončiť výzvu sa dozviete v novej epizóde relácie Extrémne premeny na Markíze.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/vbpf8d

Zdroj: Markiza.sk, streamable.com