Tanečník Jaro Bekr srší energiou a na jeho tvári môžete vidieť vždy široký úsmev. Po boku hviezdy seriálu Oteckovia je spokojný, pričom s Monikou Hilmerovou patria medzi najstabilnejšie páry slovenského šoubiznisu. Bolo však obdobie, kedy mu úsmev z tváre predsa len zmizol.

Jaro Bekr pravidelne športuje, tancuje, zdravo sa stravuje, a dokonca nemá ani zlozvyky ako fajčenie. O to viac ho prekvapilo, keď si pred rokmi vypočul desivú diagnózu. 48-ročný tanečník mal totiž poruchu elektrickej funkcie srdca a musel podstúpiť operáciu.

Pred pár dňami to bude sedem rokov, čo mu lekárka povedala, aby si užíval každý jeden deň a napokon si musel ľahnúť na operačný stôl. „Nevedel som, čo bude ďalej. No a potom v nemocnici to už dostalo celkom spád, tam už nemáte nejako veľa času na rozjímanie. Pred 9. som už fotil túto fotku a ležal na stole. Potom nasledovala niečo vyše 6-hodinová operácia. Pri vedomí,“ opísal vážny zákrok na sociálnej sieti.

Manžel herečky Moniky Hilmerovej si pri rekapitulácií z minulosti uvedomuje, aké mal obrovské šťastie. ,,Opäť športujem a teším sa z rodiny a zo života. Každý deň, ako povedala doktorka. A nie je deň, keď by som na to, čo sa mi stalo, nemyslel. Nie je deň, keď by som za to, ako to dopadlo, neďakoval,“ dodal Bekr.

Záber Jara Bekra na operačnom stole nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/jarobekr  |  Foto: IG/jarobekr, monikahilmerova