Exmarkizák Jaro Buček (51) sa do povedomia divákov zapísal najmä reláciou Srdcové záležitosti, no naposledy aj škandálom so šikanou študentov. Moderátor sa stiahol do ústrania, no nedávno sa ukázal po boku známej blondínky.

Jaro Buček svojho času zahviezdil v zoznamovacej relácii Srdcové záležitosti, no neskôr začal pôsobiť na Filozofickej fakulte UK v Bratislave, kde vyučoval nádejných novinárov. V roku 2016 sa však prevalil škandál, keď začali viacerí študenti otvorene hovoriť o šikane a verejnom zosmiešňovaní. Na hodiny známeho markizáka vraj chodili s obrovským stresom a bolesťami brucha. Neúnosná situácia napokon skončila petíciou, po ktorej Buček na akademickej pôde skončil.

Hoci sa neskôr uchádzal o členstvo v Rade pre vysielanie a retransmisiu, nepochodil. Odvtedy sa stiahol do ústrania a nie je o ňom počuť. Pred pár dňami ale zverejnila spoločný záber s exmarkizákom známa blondínka Renáta Špačková, ktorá patrila k dlhoročným tváram STV. K vysmiatej fotke prihodila aj veľavravný text: „100-ročné priateľstvá. Ako brat,“ vyznala sa Renáta a zdá sa, že obom niekdajším hviezdam televízie sa žije spokojne.

Škandál Jara Bučeka ho pripravil o miesto na Fakulte.

Jaro Buček sa ukázal s Renátou Špačkovou
Jaro Buček v časoch Srdcových záležitostí

Zdroj │ Foto: tvnoviny.sk, Instagram, TV Markíza