Rodina slávneho českého hokejistu Jaromíra Jágra prežíva jedno z najťažších období v živote. Najbližší a priatelia dúfali, že tento príbeh bude mať radostný koniec, no opak sa stal pravdou. Smutnú správu oznámil jeho nevlastný brat, ktorý je stratou milovanej osoby taktiež zdrvený.

Pred pár hodinami sa na verejnosť dostala smutná správa o úmrtí Nadi Kallovej, ktorá bola neterou hokejistu Jaromíra Jágra. Viac ako štyri roky bojovala s leukémiou, ktorej na konci minulého roka napokon podľahla. Nad vážnou chorobou chcela zvíťaziť hlavne kvôli 4-ročnej dcérke, o ktorú sa má teraz starať jej otec.

Zdrvujúcu správu zverejnil nevlastný brat slávneho športovca Jiří Kalla. ,,Nezvládnem popísať, ako veľmi skvelý človek bola. Rovnako tak ako nezvládnem popísať jej nádhernú dušu, keď bola pre každého vždy oporou. Budeš navždy v našich srdciach,“ napísal na sociálnej sieti. Naďa pred diagnostikovaním choroby pracovala pre tím Jágra, pričom zdroj z okolia hokejistu tvrdí, že smrť 40-ročnej ženy hokejistu veľmi zasiahla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: isport.blesk.cz  |  Foto: IG/insta_kalla, FB/Jaromír Jágr