Minister obrany Jaroslav Naď sa na sociálnej sieti poriadne vybúril, pričom si zobral na mušku slovenských motorkárov. Ich konanie možno vyzerá nevinne, no člen strany OĽaNO v tom vidí omnoho viac, v dôsledku čoho nešetril tvrdou kritikou.

Motorkári Slovenska si boli v týchto dňoch prevziať v Moskve večné svetlo, ktoré im odovzdal šéf civilnej ruskej tajnej služby Sergej Naryškin. ,,Rozsvieťte s nami spoločne Slovensko večným ohňom. Príď a odober si z ohňa, ktorý bude dovezený z Ruska a zasvieť aj v tvojom meste a obci pietne miesto našim osloboditeľom. Pridaj sa k nám,“ uviedli milovníci motoriek na sociálnej sieti.

Zahraničnú cestu motorkárov však tvrdo okomentoval minister obrany Jaroslav Naď, podľa ktorého iba naleteli ruským spravodajským hrám, konkrétne spravodajskej službe SVR. ,,Ak to nevedeli, sú to užitoční idioti. Ak to vedeli, sú to vlastizradcovia konajúci v záujme cudzej mocnosti,“ napísal na sociálnej sieti.

Politik je presvedčený, že výbuchy v Českej republike v muničných skladoch iba potvrdzujú konkrétne ciele ruských tajných služieb v našich krajinách, ktoré nie sú priateľské. ,,Áno, osloboditelia si zaslúžia našu účtu. Osloboditelia zo všetkých národov a krajín, ktoré pomohli oslobodiť našu domovinu. Zneužívanie na spravodajské hry však s úctou bojovníkom proti fašizmu nemá nič spoločné. Nič,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Jaroslav Naď-minister obrany SR, OĽaNO  |  Foto: FB/Jaroslav Naď-minister obrany SR, OĽaNO, Motorkári Slovenska, YT/Spoznaj kandidáta