Je tomu len zopár dní, čo si moderátorka Jasmina Vrbovská Alagič a raper Rytmus povedali svoje životné áno. Krásnu nevestu a dojatého ženícha sledovalo celé Slovensko, pričom detaily zo svadby si novomanželia nechávali výhradne pre seba. Až doteraz! Jeden z najsledovanejší párov domácej scény totiž zverejnil video, ktoré krok po kroku mapuje prípravy ich dňa D.

Jasmina Vrbovská Alagič, ktorá sa onedlho stane mamičkou, sa v týchto dňoch už hrdí oslovením “pani”. Jej svadba s Rytmusom bola mimoriadne sledovaná nielen médiami, ale predovšetkým fanúšikmi, ktorí dvojici priali do spoločného života všetko len to najlepšie. Krásna nevesta sršala v bielych šatách šťastím, pričom jej manžel Rytmus nedokázal skryť dojatie.

Aj keď dvojica po obrade zverejnila zopár snímok, iba pred pár hodinami sa na sociálnej sieti YouTube objavilo video, ktoré detailne mapuje prípravy svadby mladomanželov Vrbovských. Moderátorka v ňom poukazuje na rôzne rady a tipy, na ktoré nemôže zabudnúť žiadna nevesta a ženích, pričom ich napokon dopĺňajú intímne zábery priamo zo slávnostného obradu.

Zdroj: YouTube/Fashion House