Jasmina Alagič je nielen úspešnou moderátorkou, ale predovšetkým mamičkou synčeka Sanela, ktorý len nedávno oslávil prvý rok. Sympatická kráska balkánskeho pôvodu však v sebe nezaprie ani humor, ktorým sa preslávila ešte predtým, ako ju široká verejnosť spoznala prostredníctvom šou Česko Slovensko hľadá Superstar.

31-ročná moderátorka Jasmina Alagič predstavila nielen svoje spevácke, ale aj herecké kvality v šou Tvoja tvár znie povedome, kde mnohých divákov prekvapila príjemne zafarbeným hlasom. Manželka rapera Rytmusa je však evidentne aj rodenou komičkou, čo už neraz dokázala i na sociálnej sieti Instagram, kde spolu s priateľmi z času na čas zverejní vtipné videá.

Ešte predtým, ako zastávala post moderátorky šou Superstar, sa objavila v YouTube počinoch Mateja Zrebného a Lukáša Frlajsa, kde si získala mimoriadnu priazeň publika. Jasmina sa teraz po dlhšom období postavila s Matejom pred kamery opäť, pričom natočili sériu zábavných videí. A ako tvrdia, také osoby, aké zobrazujú vo videách, pozná každý z vás!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/jasmina_alagic, matejzrebny