Posledné nedeľné finále SuperStar, prinieslo mnoho zaujímavých udalostí. Okrem rozhodnutia o posledných troch postupujúcich do úplného finále a premiérovej piesne Katky Knechtovej sa rozprúdili debaty aj o brušku Jasminy Alagič.

Moderátorka Jasmina Alagič, ktorá v súčasnosti tvorí pár s raperom Rytmusom, je nepochybne krásna žena. Ešte k tomu je vysoká a štíhla, no naposledy predviedla šaty, ktoré obťahovali celú jej postavu, vrátane bruška. A práve to sa dostalo včerajšej pozornosti.

Po skončení programu sa začali vynárať špekulácie, napríklad či nie je tehotná. Jasmina sa však rozhodla ukončiť špekulácie skôr, než sa vynoria ďalšie. Sama sa k tomu vyjadrila na sociálnej sieti: „Sú dni v mesiaci, kedy proste máte väčšie bruško alebo ako ho niekto nazval „tučné brucho“.. všetky ženy mi určite rozumejú čo tým myslím. Ja som si ale chcela tieto nádherné šaty od Michaely Ľuptákovej obliecť. A topánky s priesvitnými ramienkami od Topánkovo sú úplná topka pre mňa. Krásny večer prajem.“

Jasminy sa zastalo aj množstvo fanúšikov pod príspevkom a je sympatické, že priznala „svoje dni“ počas moderovania, aby dala rôznym iným teóriám stopku.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram