Budúca mamička Jasmina Alagič, ktorá si sympatie divákov získala najmä vďaka šou Tvoja tvár znie povedome, kde nečakane predviedla aj spevácky talent, opäť prekvapuje. Potom, ako sa kráska stala iba prednedávnom hrdou tetou, sa pochválila fotografiou so svojim rozkošným synovcom.

Balkánska kráska Jasmina Alagič má nielen horúcu krv, ale aj mimoriadnu vášeň pre svoju rodinu, ktorá je u nej, pochopiteľne, na prvom mieste. Je tomu len zopár týždňov, čo sa z jej sestry Alexandry stala hrdá mamička nádherného synčeka a v moderátorke sa okamžite prejavili materinské city.

Ako sa zdá, Jasmine bolo dopriate a otehotnela v takmer totožnom čase, ako jej srdcu blízka sestra. Partnerka rapera Rytmusa, ktorý len pred pár hodinami venoval Sajfovi stručný odkaz, zverejnila na sociálnej sieti snímku, ktorou by roztopila snáď aj tie najväčšie ľadovce.

,,Som teta, budem mama, budem manželka… Tento rok je viac ako štedrý. Samozrejme, (klopem si) nechceme nič zakríknuť, ak by som však mohla niečo zakričať z plných pľúc a úplne od srdca, bolo by to ĎAKUJEM,” napísala moderátorka k nádhernej fotografii, na ktorej jej zaspal priamo na hrudi milovaný synovec.

Zdroj: Instagram/Jasmina Alagic