Šoubiz Jasmina Alagič nahnevala stovky žien: Následne sa priznala k…!

Jasmina Alagič nahnevala stovky žien: Následne sa priznala k…!

Okolo balkánskej krásky Jasminy Alagič je v posledných mesiacoch poriadny rozruch. Médiá, ale aj fanúšikovia detailne sledujú jej príspevky na sociálnej sieti, pričom sa snažia nahliadnuť do jej súkromného života. Moderátorka si je toho vedomá, a tak sa snaží často prihovárať svojím obdivovateľkám. Najnovším príspevkom to však podľa mnohých z nich prepískla.

Jasmina na sociálnej sieti veľmi rada dokumentuje svoj bežný deň. Tak tomu bolo aj nedávno, keď sa pochválila, že plánuje ísť na kozmetiku k dobrej kamarátke. Nedalo sa jej však neopýtať fanúšičiek na otázku k tejto téme. ,,Dámy, priznajte sa, kedy ste boli na fakt dobre kvalitnej kozmetike?“ vyzývala k odpovedi ženy budúca mamička.

Balkánska kráska však vôbec netušila, čo nevinou otázkou spôsobí. Okamžite jej totiž začali písať mnohé z nich, pričom jej vysvetlili, že si kvalitnú kozmetiku nemôžu dovoliť kvôli financiám a nedostatku času, keďže sú pracujúcimi matkami. Alagič však bola naďalej presvedčená, že je nutné dopriať si kvalitnú starostlivosť o pleť.

Jej krátke video však ešte viac pobúrilo niektoré ženy a sympatická tmavovláska sa rozhodla opäť vrátiť k téme pleti, pričom dúfala, že priznaním uzatvorí kritiku, kde jej dámy vyčítali, že sa o financie po boku Rytmusa vôbec nemusí starať. ,,Vidím, že témou kozmetiky som sa dotkla veľa z vás a je dobre, že to riešime. Bez hanby priznávam, že som mala tak príšernú pleť pár rokov dozadu… Viem, ako veľmi takýto problém vie zablokovať ľudí, nielen ženy. Preto chcem iba každému povedať, že ak máte podobný problém, vždy existuje riešenie. Nestrácajte nádej, neodkladajte to,” odkázala všetkým slečnám známa tehuľka.

Jasmina mala kvôli nedokonalej pleti nízke sebavedomie

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic  |  Foto: Instagram/jasmina_alagic, YouTube, Pixabay

Exit mobile version