Jasmina a Rytmus prežívajú najkrajšie obdobie v živote a okrem toho, že sa zasnúbili, na Vianoce ohlásili aj príchod svojho prvého spoločného bábätka. Moderátorka tak prekypuje emóciami, s ktorými sa nebojí podeliť aj na sociálnej sieti.

Sviatok všetkých zamilovaných oslavovala známa dvojica vo veľkom štýle. Celý deň sa niesol v duchu romantických prejavov lásky. Budúci rodičia sa obdarovali krásnymi darčekmi, s ktorými sa obaja pochválili na sociálnej sieti.

Balkánska tehuľka v záplave pocitov tak navrhla novodobý sviatok, ktorý by mali Slováci akceptovať. ,,Milujem Valentín! Milujem každý deň, kedy sa niečo oslavuje, pretože pekné veci by mali mať svoj deň, LÁSKA by mala mať svoj deň! Neznamená to, že sa ľudia ľúbia iba v ten deň, znamená to, že má láska tiež svoj sviatok, aspoň ja to tak vnímam,“ vyjadrila svoj názor Jasmina.

Moderátorka sa tak na rovinu vyjadrila k láske. ,,Ja verím, že každý máte tú svoju lásku, či už v podobe partnera, rodiča, súrodenca, dieťaťa, zvieraťa čohokoľvek, čo viete ľúbiť (počnúc sebou samým),” dodala na záver zamilovaná Alagič.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic  |  Foto: Instagram/jasmina_alagic, markiza.sk