Mediálny ošiaľ okolo Rytmusa a Jasmíny Alagič, najsledovanejšieho páru slovenského šoubiznisu, pomaly utícha a krásna moderátorka si na svoju stranu pomaly získava i množstvo doposiaľ zarytých „hejterov“.

Tých očarila najmä ako nová spevácka hviezda v šou Tvoja tvár znie povedome, kde dokazuje, že hudbu má doslova v krvi. Balkánskej hviezde nerobí problém prevteliť sa do divokej raperky Missy Elliot a rapovať ako o dušu, hriešnej Camily Cabello a zmyselne vrtieť bokmi, či do divokej raperky Missy Elliot

Tentokrát sa však Jasmína neukázala ako speváčka či frajerka najznámejšieho slovenského rapera, ale ako moderátorka Fashion TV, kde v rámci reportáže o Akonovi vyspovedala aj vlastného partnera. Kým by ste možno očakávali, že sa bude v rámci rozhovoru správať neprirodzene či hádzať po ňom očkom, opak je pravdou. Brunetka si zachovala profesionálnu tvár a s Patrikom sa porozprávala tak, akoby ani neboli partnermi! „Paťo, ja o tebe viem, že ty máš veľmi rád Akonovu tvorbu aj ho rád počúvaš vo voľnom čase. Dnes si mal možnosť sa s ním stretnúť. Ako si toto stretnutie vnímal? Bolo to pre teba niečo výnimočné?“ opýtala sa Rytmusa. Ako sa zdá, osobný život je osobný život a prácu treba brať zodpovedne po každej stránke.

Reportáž z Budapešti

Video: YouTube | Foto: Instagram, YouTube